Menu

VŠICHNI SPOLUPRACUJÍCÍ LEKTOŘI STEJNĚ JAKO JÁ POCIŤUJÍ OBROVSKOU VDĚČNOST ZA TO, ŽE TO CO ZE SRDCE MILUJÍ JE SOUČASNĚ NÁPLNÍ JEJICH PRÁCE … 

Dita Linhartová

registrovaný Watsu®1 lektor a terapeut, lektor Oceanic Bodywork Aqua Basic, průvodce workshopu Vodní spojení, prezident neziskové organizace Watsu for Health z.s., lektor masérských kurzů a instruktor vodní jógy a jógy smíchu, vizionář


Dita se s Watsu®  poprvé setkala v roce v roce 2012 v International Township of Auroville v jižní Indii a ještě téhož roku se zasloužila o otevření prvních mezinárodně registrovaných (WABA) kurzů Watsu® v ČR. Důležitou roli v jejím životním životě sehrálo závažné nervosvalové onemocnění syna, díky kterému byla motivována se ve svém oboru masérky neustále zdokonalovat. 8 let působila jako lektorka v masérské škole Dexter Academy s.r.o., v roce 2014 absolvovala mezinárodní lektorský výcvik Watsu® - ITC, který si v roce 2022 ve spolupráci s Tomaszem Zagórskim zopakovala, aby v ČR mohla prosadit inovovační styl Watsu® s důraznějším zaměřením na fyziologii a správnou ergonomii pohybu. Věnuje se dobrovolnické činnosti v různých pacientských organizacích, které podporují dětské pacienty s nervosvalovým onemocněním. V tomto smyslu vede také spolek Watsu for Health, který se mimo další aktivity zaměřuje na podporu handicapovaných či jinak nemocných pacientů a o ně pečujících členů rodiny. Za tímto účelem založila také veřejnou sbírku Watsu® Pomáhá a většinou stojí i zrodu nových projektů. 

Ing. Šárka Laura Tůmová

registrovaný Watsu® terapeut, průvodce workshopu Vodní Splynutí, viceprezident Watsu for Health, lektor Naam jógy, Harmoynum healing a kraniosakrální terapeut


Šárka ve své práci směřuje k hlubšímu propojení těla skrze dotyk, pohyb, dech a zvuk a to jak ve vodě tak i na suchu. Je viceprezidentkou a aktivní členkou neziskové organizace Watsu for Health z.s., a členkou organizace Mia Rose z.s., která se zaměřuje na pomoc onkologicky nemocným ženám. K poskytování Watsu® terapii, provozuje soukromé centrum seberozvoje, vede lekce jógy i jiné druhy zdravotního cvičení širokou veřejnost, seniory seniory a onkologicky nemocné pacientky. S láskou se věnuje svým dětem, čtyřnohému příteli i bezlepkovému pečení.  

 

Tomasz Zagórski MSc

registrovaný Watsu® 1,2,3  lektor a terapeut se zaměřením na sport a atletiku, zakladatel a president Asociace Watsu Polska, certifikovaný učitel Anatomy Trains Thomase Myerse. 

Tomasz se ve své klinické praxi zaměřuje na vrcholové sportovce, spolupracoval s mnoha olympijskými vítězi a mistry světa, Evropy, držitely světových rekordů. Na základě svých vědomostí a zkušeností ze sportu a práce ve vodě vytvořil svůj originální koncept WATSU pro sportovce, ve kterém vyučuje optimální využití Watsu® pro regeneraci atletů a podpoře atletického tréninku. Je spoluautorem originálního konceptu Fascia in Water, technik myofasciálního uvolňování ve vodním prostředí.

 

Dariya Kužnik

registrovaný  Watsu®1, Liquid Flow a Oceanic Bodywork Aqua lektor,  akreditovaný praktik The Journey Rekonektivní léčení, instruktor jógy smíchu, facilitátor ženské skupiny (od Awakening Women Institute), Facilitátor tanečního prostoru, masáže a další.

Dariya se narodila ve Slovinsku. Hledání hlubšího smyslu života ji přivedlo do International Township of Auroville v jižní Indii, kde žije od roku 1991. Od pozdního dospívání se učila a rostla prostřednictvím práce s tělem, průzkumu pohybu a meditace. Ve vodě pracuje již od roku 2001 a domnívá se, že my lidé se hodně bavíme a nedáváme si dostatek času na to, abychom byli.