Navigace

NABÍDKA A  CENY TERAPIÍ
WATSU® A OCEANIC BODYWORK AQUA®

 

TERAPIE MÍSTO DÉLKA TRVÁNÍ POČET OSOB CENA/OS.

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

PRAHA

VILA LUCIS
Pod Habrovou 8, Praha 5

REZERVOVAT

60 - 75 minut 1 1700,- Kč

PÁROVÁ TERAPIE

PRAHA

VILA LUCIS

Pod Habrovou 8, Praha 5

REZERVOVAT

60 - 75 minut 2 1500,-Kč

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

č.BUDĚJOVICE

BABY CENTRUM ŠIKULKA
Rudolfovská 634, ČB

REZERVOVAT

60 minut 1 1200,- Kč

WATSU®ROUND
PRAHA

VILA LUCIS 
Pod Habrovou 8, Praha 5

90 minut 3 - 6 700,- Kč
         

KURZ WATSU BASIC PRAHA
21.-22.9.2019

VILA LUCIS
Pod Habrovou 8, Praha 5

PŘIHLÁSIT

2 dny 4 3750,- Kč
*Na kurzy je možné uplatňovat slevy při platbě předem a pro členy SVT

INFORMACE KE KURZŮM

 

Individuální Watsu® terapie

Klient se za doprovodu hudby a terapeuta nechává unášet proudem teplé vody v plynulém rytmu vedených pohybů. Nové vjemy probouzí smyslové vnímání a odvádí od stresových situací všedního dne. Tělo ocení jemné svalové protažení a zmírnění bolestí. 

Párová Watsu® terapie 

Zkušenost z terapie s vaším partnerem po boku v plně soukromém prostředí má uklidňující a duchovní rozměr. Společně prožívaná cesta ticha a mentální intimita vyživuje a obohacuje váš vztah. Oba projdete hlubokým prožitkem skrze terapeutické vodní léčení Watsu® a Oceanic Bodywork Aqua®, zažijete stavy beztíže, jemné dotyky a míjení vašich těl ve stavu blaženosti. 

Watsu® Round 

Workshop, kde si klienti vyzkoušejí terapii v roli "dávajícího" i "přijímajícího". Obvykle se pracuje ve trojicích (s přáteli nebo rodinou). Watsu® Round nabízí klientům nové možnosti a sdílené prožitky. Jedná se o nejlepší způsob, jak klienty prakticky seznámit se základními pohyby Watsu®.

 

Kurz Watsu® Basic

Pokud máte rádi vodu a doteky, potřebujete „vypnout“- hlouběji a účinně si odpočinout, dopřejte si RELAXAČNÍ a interaktivní emočně zážitkový workshop s možností naučit se základům terapeutické vodní masáže WATSU®. Tato technika léčí tělo jako celek, což zahrnuje tělesnou, mentální i duševní rovinu.

Přijďte vyzkoušet něco úplně nového a jiného – pečovat budeme především o tělo i duši -  Kvalitní výukou a odpočinkem vás budou provázet pouze mezinárodně certifikovaní lektroři  WATSU CZECH INSTITUT- KURZY